ŚWIAT OKIEN I DRZWI
PARK HANDLOWY DORADO

ul. Gostyńska 100
64-000 Kościan - Kurza Góra
+48 505 444 055
+48 887 444 055
biuro@swiatokienkoscian.pl

OFERTA

OKNA

VEKA

Profile Veka charakteryzują się wysokim współczynnikiem stabilności całych ram oraz skrzydeł, dzięki temu nie są podatne na wygięcia czy skręcenie. Wszystkie z nich należą do najwyższej klasy produkcji w systemie stolarki otworowej – klasy A. Oznacza to między innymi, że w każdym oknie minimalna grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm, a szerokość komór wewnętrznych przekracza zawsze 5mm. Profile te posiadają na wszystkie swoje produkty aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB. Do profili znajdujących się w naszej ofercie należą: Perfectline, Swingline, S-line, Softline 82 oraz Alphaline – najlepszy produkt w naszej ofercie przeznaczony także do domów pasywnych.

Systemy przesuwne HST

Zastosowana technologia podnoszono-przesuwna, zapewnia stabilność i lekkość działania systemu. Duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła do wnętrza pomieszczenia. Dzięki odpowiedniej kombinacji profili w części nadproża drzwi i w części progowej oraz specjalistycznym okuciom okiennym, skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji. Zaletami tego typu systemu są: możliwość przesuwania drzwi przy użyciu niewielkiej siły, próg „nie wystaje” ponad wysokość posadzki co powoduje łatwość przemieszczania się z wewnątrz na zewnątrz pomieszczenia, także dla osób niepełnosprawnych, a mechanizmy okuciowe pozwalają na wykonanie drzwi o dużych gabarytach – nawet 6m szerokości i prawie 3m wysokości!

Okna, drzwi i konstrukcje aluminiowe

Zapewniamy szeroki wybór drzwi i okien aluminiowych z izolacją termiczną oraz bez izolacji termicznej. W naszej ofercie posiadamy okna aluminiowe o niemal dowolnych kształtach – od prostokątnych, kwadratowych i trójkątnych, po kształty nietypowe – wieloboki foremne i nieforemne oraz okna kuliste i łukowe. Drzwi aluminiowe oparte są na systemach pozwalających na uzyskanie wyjątkowo dużych wymiarów skrzydła oraz, dzięki możliwości gięcia profili, szerokiej gamy kształtów nietypowych. Oferujemy drzwi jedno- i dwuskrzydłowe, otwierane na zewnątrz lub do wnętrza, a także antypaniczne bądź rozsuwane automatycznie. Kolor naszych drzwi i okien aluminiowych dostosowany jest do życzeń klienta – mogą zostać pokrywane powłokami drewnopodobnymi typu Dekor, anodowane, okleinowane foliami Renolit lub lakierowane w pełnej palecie kolorów RAL. Stolarka aluminiowa zapewnia pełną gamę zalet aluminium jako materiału do tworzenia konstrukcji wielkogabarytowych – wyjątkową estetykę, wysoką izolację termiczną i akustyczną, odporność na korozję i warunki atmosferyczne, doskonałe właściwości statyczne, łatwość obróbki i konserwacji, odpowiedzialność za środowisko naturalne, możliwość stosowania różnorodnych wypełnień oraz powłok ochronnych i dekoracyjnych. Jakość oferowanych przez nas profili aluminiowych gwarantuje jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa – firma ALUPROF. Wykorzystywane systemy to: MB-45, MB-60, MB-70.

Dodatki do okien

W naszej ofercie nie brakuje także wszelakich dodatków, które podwyższają komfort oferowanej stolarki okiennej. Znajdziesz u nas wszelkiego rodzaju parapety stalowe i aluminiowe, z PCV, konglomeratu oraz kamienia naturalnego, roletki materiałowe w ogromnej ilości typów i kolorów materiałów, moskitiery, nawiewniki higrosterowane, a także zewnętrzne rolety aluminiowe.

DRZWI

Drzwi wewnętrzne

Obecnie na rynku znajduje się ogromna ilość producentów oferujących stolarkę drzwiową wewnętrzną. W tym gąszczu ofert bardzo trudno jest wybrać produkt spełniający nasze oczekiwania. Panuje wiele trendów modowych charakteryzujących się rodzajem przeszkleń, układem oraz ich formą. Nasza firma stawia nacisk głównie na jakość oferowanych produktów, rozsądną cenę oraz pewną gwarancję pozakupową. Dlatego skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży drzwi pochodzących od liderów produkcji na naszym rynku krajowym. Są to: D.R.E., VASCO, PORTA, POL-SKONE.


Pobierz katalog producenta

Drzwi wejściowe

Drzwi zewnętrzne to jeden z podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia każdego domu. Stanowią one bowiem nie tylko jego wizytówkę, ale zapewniają również domownikom intymność i bezpieczeństwo, chroniąc przed wizytą niepowołanych gości i zmiennymi warunkami pogodowymi. Dlatego tak ważne jest, by wybór drzwi wejściowych był starannie przemyślaną decyzją. Jedną z podstawowych funkcji, jaką pełnią drzwi zewnętrze jest zapewnienie ochrony domownikom. Solidnie wykonane powinny więc stanowić skuteczną zaporę przed potencjalnym włamywaczem czyli zagwarantują nam wysoką ochronę antywłamaniową. Dobre drzwi zewnętrzne powinny sprostać nie tylko próbie włamania. Musimy zwrócić uwagę, czy wybrany przez nas model ochroni nas również przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi i hałasem. Kiedy już wybierzemy odpowiednie ze względu na parametry techniczne drzwi, możemy zająć się dopasowaniem ich wyglądu. Jest on równie ważny, co dobre zabezpieczenie, czy izolacja, zwłaszcza, że jest to pierwsza rzecz w domu, z którą stykają się nasi goście. Pamiętaj – drzwi to Twoja wizytówka domu! W naszej ofercie znajdują się drzwi wejściowej uznanych marek takich jak GERDA oraz KMT.


Pobierz katalog producenta

BRAMY GARAŻOWE KRISPOL

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy szukają pełnej oferty produktowej niezbędnej do zabudowy wszystkich otworów podczas etapu budowy domu w stanie surowym, w naszej ofercie można znaleźć także bramy garażowe segmentowe. Jest to najbardziej funkcjonalne rozwiązanie spośród ofert bram garażowych. Mnogość kształtów przetłoczeń, a także ilość dostępnych kolorów stwarza możliwości idealnego doboru bramy do stolarki okiennej i drzwiowej. Ponadto stosowane przez nas napędy elektryczne są kompatybilne z siłownikami bram wjazdowych, co powoduje komfort w postaci sterowania bramami za pomocą jednego pilota.


Pobierz katalog producenta

PODŁOGI DREWNIANE

W naszej strefie klimatycznej często stosowanym i sprawdzonym materiałem wykończeniowym podłóg jest drewno drzew iglastych i liściastych. Najczęściej używa się dębu, jesionu, buka, często też klonu, sosny, orzecha lub czereśni. Coraz częściej pojawia się też drewno egzotyczne. Wybierając materiał na podłogę, kierujemy się zwykle funkcjonalnością i estetyką. Dużą rolę odgrywają też tradycja oraz przyzwyczajenia z przeszłości do tego typu wykończenia. Istotna jest również możliwość samodzielnego ułożenia swojej wymarzonej podłogi. W naszej ofercie znajdziesz produkty najbardziej znanej i uznanej marki jaką jest BARLINEK.


Pobierz katalog producenta

ŚWIAT OKIEN I DRZWI

PARK HANDLOWY DORADO

ul. Gostyńska 100
64-000 Kościan - Kurza Góra
tel.: +48 505 444 055
tel.: +48 887 444 055

biuro@swiatokienkoscian.pl
www.swiatokienkoscian.pl

GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
10.00 - 18.00

SOBOTA
nieczynne

MAPKA DOJAZDOWA

© Copyrights 2008-2014 Swiat Okien Koscian | All Rights Reserved

DO NOT COPY – Legal notice
All information, text and photos belong to Beauty International company. Copying and/or exploitation of any of those materials for commercial activity by third parties without agreement given by Beauty International is forbidden and strictly come under penal sanctions (copyrights). Legal base: COPYRIGHTS ACT dated February 4, 1994. Journal of Laws of the Republic of Poland - Dz.U. 1994 no. 24 point 83.